Date | Teams/Event | Time | Score | Links |
---|---|---|---|---|
August | ||||
Tue. 11 | vs. River Ridge @ Denmark HS | Final | L, 2-0 |
|
vs. Denmark @ Denmark HS | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. River Ridge @ Denmark | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Denmark @ Denmark | Final | L, 2-1 |
|
|
Tue. 18 | at Whitefield | Final | W, 3-0 |
|
at Whitefield | Final | W, 3-0 |
|
|
Thu. 20 | vs. Forsyth Central | Final | L, 3-1 |
|
vs. Forsyth Central | Final | L, 2-1 |
|
|
Tue. 25 | at Mount Paran (A) | Final | W, 2-0 |
|
at Mount Paran (B) | Final | L, 2-0 |
|
|
Sat. 29 | vs. Marist @ Greater Atlanta Christian | Final | L, 2-0 |
|
vs. Greater Atlanta Christian @ Greater Atlanta Christian | Final | L, 2-0 |
|
|
Mon. 31 | at Fellowship (A) | Final | W, 2-0 |
|
at Fellowship (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
September | ||||
Tue. 1 | at King's Ridge * | Final | W, 2-0 |
|
vs. King's Ridge (A) | Final | W, 2-1 |
|
|
vs. King's Ridge (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 3 | vs. Notre Dame | Final | W, 3-0 |
|
at Mount Bethel (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
at Mount Bethel (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 8 | vs. St. Francis * | Final | L, 3-0 |
|
at Pinecrest (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
at Pinecrest (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 10 | vs. Lovett @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
vs. Holy Innocents' @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Lovett @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Holy Innocents' @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
Sat. 12 | vs. Northside @ Southern Volleyball Center | Final | L, 2-0 |
|
Georgia Challenge | ||||
vs. West Forsyth @ Southern Volleyball Center | Final | L, 2-0 |
|
|
Georgia Challenge | ||||
vs. Central Pointe Christian @ Southern Volleyball Center | Final | W, 2-1 |
|
|
Georgia Challenge | ||||
vs. Peachtree Academy @ Southern Volleyball Center | Final | L, 3-1 |
|
|
Georgia Challenge | ||||
at Walker (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Mount Bethel (A) @ Walker | Final | W, 2-1 |
|
|
at Walker (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Mon. 14 | vs. North Cobb Christian (A) | Final | L, 2-1 |
|
vs. North Cobb Christian (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 15 | vs. Fellowship * @ Pinecrest | Final | L, 2-1 |
|
vs. Pinecrest * @ Pinecrest | Final | W, 2-0 |
|
|
at St. Francis (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
at St. Francis (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 16 | vs. Weber * @ Weber | Final | W, 2-0 |
|
vs. Galloway @ Weber | Final | W, 2-0 |
|
|
Sat. 19 | vs. King's Ridge * @ Providence | Final | W, 2-0 |
|
vs. Providence @ Providence | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Notre Dame @ Providence | Final | W, 2-0 |
|
|
Mon. 21 | vs. Northview @ Forsyth Central | Final | L, 3-1 |
|
vs. Forsyth Central @ Forsyth Central | Final | L, 2-0 |
|
|
Tue. 22 | vs. Lakeview * | Final | W, 2-1 |
|
Senior Night | ||||
vs. Mount Bethel * | Final | W, 2-0 |
|
|
Senior Night | ||||
Thu. 24 | at Northview | Final | L, 3-1 |
|
vs. Whitefield (A) | Final | L, 3-0 |
|
|
vs. Whitefield (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
at Northview | Final | W, 2-0 |
|
|
Sat. 26 | at Southern Volleyball Center Tournament (A Team Only) # | 2 Win, 3 Loss |
|
|
Mon. 28 | vs. Johns Creek | Final | L, 3-2 |
|
Tue. 29 | vs. Weber * | Final | W, 3-0 |
|
vs. Mount Vernon (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Mount Vernon (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Weber * | Final | W, 2-0 |
|
|
October | ||||
Thu. 1 | vs. Providence | Final | W, 2-1 |
|
vs. Pinecrest * | Final | W, 2-0 |
|
|
Mon. 5 | vs. North Cobb Christian (B) | Final | L, 2-0 |
|
Metro 10 Playoffs - Semifinal | ||||
Tue. 6 | vs. Fulton Science Academy @ Galloway | Final | W, 2-0 |
|
vs. Galloway @ Galloway | Final | W, 2-0 |
|
|
at Whitefield (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Metro 10 Playoffs - Semifinal | ||||
Tue. 13 | vs. Pinecrest * | Final | W, 3-0 |
|
Area Tournament - Quarterfinal | ||||
Thu. 15 | vs. Mount Bethel * | Final | L, 3-0 |
|
Area Tournament - Semifinal | ||||
vs. Fellowship * | 3rd Place | W, 3-1 |
|
|
Area Tournament - Consolation Final | ||||
Wed. 21 | at Mount Paran | Final | L, 3-0 |
|
State Tournament - Round 1 | ||||
August | ||||
Tue. 10 | vs. Mount Paran @ Mount Paran | Final | L, 2-0 |
|
vs. Harrison @ Mount Paran | Final | L, 2-0 |
|
|
Thu. 12 | vs. North Gwinnett @ Forsyth Central | Final | L, 2-0 |
|
vs. Forsyth Central @ Forsyth Central | Final | L, 2-1 |
|
|
Mon. 16 | vs. Northview | Final | W, 2-0 |
|
vs. North Springs | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 17 | vs. Notre Dame Academy | Final | W, 3-0 |
|
vs. Notre Dame Academy (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 19 | vs. Northview @ Northview | Final | L, 2-0 |
|
vs. North Springs @ Northview | Final | W, 2-1 |
|
|
Tue. 24 | at East Forsyth | Final | W, 3-0 |
|
vs. Mount Paran (B) | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Mount Paran (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Wed. 25 | at St. Francis * | Final | L, 2-0 |
|
Thu. 26 | vs. St. Francis (B) | Final | L, 2-1 |
|
vs. St. Francis (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
Mon. 30 | vs. Fellowship (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Fellowship (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Centennial @ Centennial | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Roswell @ Centennial | Final | L, 3-0 |
|
|
Tue. 31 | vs. Weber * | Final | W, 2-0 |
|
vs. King's Ridge * | Final | W, 2-0 |
|
|
at King's Ridge (B) | Final | W, 2-0 |
|
|
at King's Ridge (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
September | ||||
Wed. 1 | vs. Chattahoochee @ Chattahoochee | Final | L, 2-1 |
|
vs. Wesleyan @ Chattahoochee | Final | L, 2-1 |
|
|
vs. Chamblee @ Chattahoochee | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 2 | vs. Mount Vernon @ Walker | Final | L, 2-0 |
|
vs. Walker @ Walker | Final | W, 2-1 |
|
|
Tue. 7 | vs. Fellowship * @ Lakeview | Final | W, 2-0 |
|
vs. Lakeview * @ Lakeview | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 8 | at Perimeter (A) | Final | L, 2-0 |
|
Thu. 9 | vs. Walker (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Walker (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
Mon. 13 | vs. Mount Bethel (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Mount Bethel (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Sat. 18 | vs. Whitefield @ Providence | Final | W, 2-0 |
|
vs. Grovetown @ Providence | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Fellowship * @ Providence | Final | W, 2-1 |
|
|
vs. Mount Bethel * @ Providence | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Providence @ Providence | Final | L, 2-0 |
|
|
Tue. 21 | vs. Chattahoochee (A) | Final | L, 2-0 |
|
Wed. 22 | at North Cobb Christian (B) | Final | L, 2-0 |
|
at North Cobb Christian (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Thu. 23 | vs. Whitefield | Final | L, 2-1 |
|
vs. Atlanta International | Final | W, 2-1 |
|
|
at Whitefield (B) | Final | L, 2-0 |
|
|
at Whitefield (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Sat. 25 | vs. North Forsyth @ St. Francis | Final | L, 2-0 |
|
A5 Varsity Tournament | ||||
vs. Gulf Breeze @ St. Francis | Final | L, 2-0 |
|
|
A5 Varsity Tournament | ||||
vs. Galloway @ St. Francis | Final | W, 2-0 |
|
|
A5 Varsity Tournament | ||||
vs. Harrison @ St. Francis | Final | L, 2-0 |
|
|
A5 Varsity Tournament | ||||
at Milton (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Glow Tournament | ||||
at TK Glow (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Glow Tournament | ||||
at Milton (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Glow Tournament | ||||
Mon. 27 | vs. Perimeter (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Perimeter (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Providence | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Galloway | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 28 | vs. Mount Bethel * | Final | L, 2-0 |
|
vs. Pinecrest * | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 29 | vs. Mount Vernon (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Mount Vernon (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Thu. 30 | vs. Holy Innocents' | Final | L, 2-0 |
|
vs. Centennial | Final | L, 2-0 |
|
|
at Providence (B) | Final | L, 2-0 |
|
|
at Providence (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
October | ||||
Tue. 12 | vs. Lakeview * @ Fellowship | Final | W, 3-0 |
|
Region Tournament - Quarterfinal | ||||
Wed. 13 | vs. Fellowship * @ Fellowship | Final | W, 3-1 |
|
Region Tournament - Semifinal | ||||
Thu. 14 | vs. Mount Bethel * @ Fellowship | Final | L, 3-0 |
|
Region Tournament - Final | ||||
Wed. 20 | vs. Prince Avenue | Final | L, 3-0 |
|
State Tournament - Round 1 | ||||
August | ||||
Thu. 11 | at Forsyth Central | Final | W, 3-2 |
|
Sat. 13 | at Denmark | Final | W, 2-0 |
|
Johns Creek Tournament | ||||
at Chattahoochee | Final | L, 2-0 |
|
|
Johns Creek Tournament | ||||
at Riverwood | Final | W, 2-1 |
|
|
Johns Creek Tournament | ||||
at Northview | Final | W, 2-0 |
|
|
Johns Creek Tournament | ||||
Mon. 15 | vs. Boyd | Final | W, 2-0 |
|
vs. Fellowship | Final | W, 2-1 |
|
|
vs. Boyd | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Fellowship | Final | L, 2-0 |
|
|
Tue. 16 | vs. Lambert @ Johns Creek | Final | L, 2-0 |
|
vs. Johns Creek @ Johns Creek | Final | L, 2-0 |
|
|
Mon. 22 | vs. Mount Bethel * @ Weber | Final | L, 2-1 |
|
vs. Weber * @ Weber | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 23 | at Mount Vernon * | Final | W, 2-0 |
|
vs. North Atlanta @ Mount Vernon | Final | W, 2-0 |
|
|
at King's Ridge (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 25 | vs. Providence | Final | W, 3-0 |
|
vs. St. Francis (B) | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. St. Francis (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
Sat. 27 | at Walton | Final | L, 2-0 |
|
TK Showdown | ||||
at North Paulding | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Showdown | ||||
at Forsyth Central | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Showdown | ||||
at Centennial | Final | L, 2-0 |
|
|
TK Showdown | ||||
at Fellowship | Final | W, 2-0 |
|
|
TK Showdown | ||||
at Walker | Final | W, 2-0 |
|
|
TK Showdown | ||||
Mon. 29 | vs. Mount Vernon (B) | Final | L, 2-1 |
|
vs. Mount Vernon (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
vs. Atlanta Classical | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Denmark | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 30 | vs. Whitefield * | Final | W, 2-0 |
|
vs. Atlanta Classical * | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 31 | at St. Francis (A) | Final | W, 2-0 |
|
vs. Weber * | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Notre Dame | Final | W, 2-0 |
|
|
September | ||||
Thu. 1 | vs. Walker | Final | W, 2-0 |
|
vs. Forsyth Central | Final | W, 2-0 |
|
|
at Perimeter (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Tue. 6 | vs. Atlanta International * @ Atlanta International | Final | W, 2-0 |
|
vs. Galloway * @ Atlanta International | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 7 | vs. Cornerstone (A) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Notre Dame @ Notre Dame | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Providence @ Notre Dame | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 8 | vs. Denmark @ Denmark | Final | L, 2-0 |
|
vs. Brookwood @ Denmark | Final | W, 2-1 |
|
|
vs. Providence (B) | Final | L, 2-1 |
|
|
vs. Providence (A) | Final | W, 2-1 |
|
|
Mon. 19 | vs. Centennial | Final | L, 2-1 |
|
vs. Northview | Final | W, 2-0 |
|
|
Tue. 20 | vs. King's Ridge * | Final | W, 2-0 |
|
Senior Night | ||||
vs. Paideia * | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. St. Francis * | Final | W, 2-0 |
|
|
at Mount Vernon (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Wed. 21 | vs. Mount Bethel * | Final | L, 2-0 |
|
vs. King's Ridge * | Final | L, 2-0 |
|
|
Thu. 22 | vs. Perimeter (B) | Final | L, 2-0 |
|
vs. Perimeter (A) | Final | L, 2-1 |
|
|
Sat. 24 | vs. Marist @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
Block Party Invitational | ||||
vs. Richmond Hill @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
Block Party Invitational | ||||
vs. Daniel @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
Block Party Invitational | ||||
vs. Notre Dame @ Lovett | Final | W, 2-0 |
|
|
Block Party Invitational | ||||
vs. Walker @ Lovett | Final | W, 2-0 |
|
|
Block Party Invitational | ||||
vs. Richmond Hill @ Lovett | Final | L, 2-0 |
|
|
Block Party Invitational | ||||
Mon. 26 | vs. Atlanta International * @ Atlanta International | Final | W, 2-1 |
|
vs. Galloway * @ Atlanta International | Final | W, 2-1 |
|
|
Tue. 27 | at Greater Atlanta Christian | Final | L, 3-2 |
|
at Cornerstone (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
at Greater Atlanta Christian | Final | W, 2-0 |
|
|
Wed. 28 | at Providence (A) | Final | L, 2-0 |
|
Thu. 29 | at Holy Innocents' | Final | W, 3-1 |
|
vs. King's Ridge (B) | Final | L, 2-1 |
|
|
vs. King's Ridge (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
October | ||||
Mon. 3 | vs. Chattahoochee @ Chattahoochee | Final | W, 2-1 |
|
vs. Riverwood @ Chattahoochee | Final | W, 2-0 |
|
|
Thu. 6 | at Centennial | Final | W, 3-1 |
|
Tue. 11 | vs. St. Francis * | Final | W, 3-0 |
|
Region Tournament - Quarterfinal | ||||
Wed. 12 | vs. Mount Vernon * | Final | W, 3-1 |
|
Region Tournament - Semifinal | ||||
Thu. 13 | at Mount Bethel * | 2nd Place | L, 3-2 |
|
Region Tournament - Final | ||||
Tue. 18 | vs. Lake Oconee Academy | Final | W, 3-0 |
|
State Tournament - Round 1 | ||||
Sat. 22 | at Armuchee | Final | W, 3-1 |
|
State Tournament - Round 2 | ||||
Tue. 25 | vs. Heard County | Final | W, 3-0 |
|
State Tournament - Quarterfinal | ||||
Sat. 29 | at Tallulah Falls | Final | L, 3-1 |
|
State Tournament - Semifinal | ||||
August | ||||
Thu. 10 | vs. Chattahoochee @ Chattahoochee | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. River Ridge @ Chattahoochee | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Denmark @ Chattahoochee | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Mon. 14 | vs. Cambridge | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. Johns Creek | FINAL | L, 2-0 |
|
|
Tue. 15 | vs. Westminster @ Westminster | FINAL | L, 2-0 |
|
vs. North Atlanta @ Westminster | FINAL | L, 2-0 |
|
|
vs. Westminster @ Westminster | FINAL | L, 2-0 |
|
|
vs. North Atlanta @ Westminster | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Tue. 22 | at St. Francis (B) | Final | W, 2-1 |
|
at St. Francis (A) | Final | W, 2-0 |
|
|
vs. Paideia * @ Paideia | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Galloway * @ Paideia | FINAL | W, 2-1 |
|
|
Wed. 23 | vs. Mount Vernon (B) | Final | W, 2-0 |
|
vs. Mt Vernon (A) | Final | L, 2-0 |
|
|
Thu. 24 | vs. Holy Innocents' | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. Denmark | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Holy Innocents' | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Denmark | FINAL | W, 2-1 |
|
|
Sat. 26 | at Ridegland | FINAL | W, 2-0 |
|
Longhorn Kickoff Classic | ||||
at Trinity Christian | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Longhorn Kickoff Classic | ||||
at Riverwood | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Longhorn Kickoff Classic | ||||
at South Paulding | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Longhorn Kickoff Classic | ||||
at River Ridge | FINAL | L, 2-1 |
|
|
Longhorn Kickoff Classic | ||||
Tue. 29 | at Perimeter (B) | FINAL | L, 2-0 |
|
at Perimeter (A) | FINAL | L, 2-1 |
|
|
at Whitefield | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Whitefield * @ Whitefield | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Thu. 31 | vs. Cornerstone (B) | FINAL | L, 2-0 |
|
vs. Cornerstone (A) | FINAL | L, 2-0 |
|
|
vs. North Cobb Christian @ North Cobb Christian | FINAL | L, 2-0 |
|
|
vs. Woodward @ North Cobb Christian | FINAL | L, 2-1 |
|
|
September | ||||
Tue. 5 | vs. Providence (B) | FINAL | W, 2-1 |
|
vs. Providence (A) | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Wed. 6 | vs. Providence @ Weber | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. Weber * @ Weber | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Atlanta Classical * @ Mount Bethel | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Mount Bethel * @ Mount Bethel | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Thu. 7 | vs. King's Ridge (B) | FINAL | W, 2-1 |
|
vs. King's Ridge (A) | FINAL | W, 2-1 |
|
|
vs. King's Ridge * @ King's Ridge | FINAL | W, 2-1 |
|
|
vs. Roswell @ King's Ridge | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. King's Ridge * @ King's Ridge | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Roswell @ King's Ridge | FINAL | W, 2-1 |
|
|
Sat. 9 | vs. GVCA Invitational - Sandy Creek @ Allatoona High School | FINAL | L, 2-1 |
|
vs. GVCA Invitational - Walker @ Allatoona High School | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. GVCA Invitational - Calhoun @ Allatoona High School | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. GVCA Invitational - Allatoona @ Allatoona High School | FINAL | L, 2-1 |
|
|
Mon. 11 | vs. Perimeter (B) | FINAL | L, 2-0 |
|
vs. Perimeter (A) | FINAL | L, 2-0 |
|
|
Tue. 12 | vs. St. Francis (B) | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. St. Francis (A) | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Mon. 18 | at Mount Vernon (B) | FINAL | W, 2-1 |
|
at Mount Vernon (A) | FINAL | L, 2-1 |
|
|
vs. Osborne | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. St. Francis * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Osborne | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Northview | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Tue. 19 | at King's Ridge (B) | FINAL | L, 2-1 |
|
at King's Ridge (A) | FINAL | W, 2-1 |
|
|
vs. Mount Vernon * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. St. Francis * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Wed. 20 | vs. North Cobb Christian @ North Cobb Christian | FINAL | L, 2-1 |
|
vs. Wheeler @ North Cobb Christian | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Thu. 21 | at Cornerstone (B) | FINAL | L, 2-1 |
|
at Cornerstone (A) | FINAL | L, 2-0 |
|
|
vs. Mount Bethel * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Whitefield * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Tue. 26 | at Providence (B) | FINAL | W, 2-0 |
|
at Providence (A) | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Atlanta International * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Weber * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Senior Night | ||||
Wed. 27 | vs. St. Francis * | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. Weber * | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Sat. 30 | at Islands | FINAL | W, 2-0 |
|
Forsyth Central Tournament | ||||
at Hebron | FINAL | W, 2-1 |
|
|
Forsyth Central Tournament | ||||
at Forsyth Central | FINAL | L, 2-0 |
|
|
Forsyth Central Tournament | ||||
at Norcross | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Forsyth Central Tournament | ||||
October | ||||
Tue. 3 | at Mt Vernon | FINAL | L, 2-1 |
|
vs. Northwest Christian Academy @ Mt. Vernon | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Lovett @ Lovett | FINAL | L, 2-1 |
|
|
vs. Pope @ Lovett | FINAL | L, 2-0 |
|
|
Thu. 5 | vs. Centennial | FINAL | W, 2-0 |
|
vs. Walker | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Centennial | FINAL | W, 2-0 |
|
|
vs. Walker | FINAL | W, 2-0 |
|
|
Tue. 10 | vs. Kings Ridge * | FINAL | W, 3-0 |
|
Region Tournament | ||||
Wed. 11 | vs. Mount Bethel * | FINAL | W, 3-0 |
|
Region Tournament | ||||
Thu. 12 | vs. Whitefield * | FINAL | W, 3-0 |
|
Region Tournament - Finals | ||||
Wed. 18 | vs. Darlington | FINAL | W, 3-0 |
|
State Playoffs - Round 1 | ||||
Sat. 21 | vs. Barrow Arts & Sciences | FINAL | W, 3-0 |
|
Sweet 16 | ||||
Wed. 25 | vs. Savannah High School | FINAL | W, 3-0 |
|
Elite 8 | ||||
Sat. 28 | at Mount Bethel | FINAL | W, 3-0 |
|
Final Four | ||||
November | ||||
Fri. 3 | at Whitefield Academy | FINAL | W, 3-1 |
|
State Championship |